O firmie

 Mobilny Warsztat Motocyklowy „Door to door”

Głównym celem pracy Mobilnego Warsztatu Motocyklowego MWM  jest opieka nad współczesnymi motocyklami ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji ich silników.

Firma zapewnia serwis na „Door to door”. Co to znaczy? Dzwonisz i umawiasz się na termin -> przyjeżdża serwis i wypełniasz protokół zdawczy -> serwis naprawia -> serwis przywozi przygotowany pojazd a Ty wypełniasz protokół odbiorczy i odbierasz sprzęt, ciesząc się bezawaryjną jazdą.

MWM specjalizuje się w silnikach spalinowych motocykli, quadów i skuterów i ciągle rozwija się w ich kierunku. Misja odbudowy silników spalinowych. Dużą uwagę zwraca też w kierunku pojazdów elektrycznych i ich diagnostyki komputerowej. Firma stawia na profesjonalne przygotowanie motocykli wyścigowych do udziałów w sporcie motorowym oraz obsługę motocykli homologowanych wszystkich marek.

Wśród najczęściej obsługiwanych motocykli znajdują się takie marki jak: KTM, Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki. Firma bardzo chętnie zajmuje się  motocyklami wyposażonymi w najnowsze rozwiązania techniczne, quadami oraz skuterami a także historycznymi  jednośladami. Po uzgodnieniu możliwa jest też obsługa skuterów wodnych, śnieżnych i innych typów pojazdów.

Wieloletnie doświadczenie w branży, praca inżynierska oraz zainteresowanie najnowszymi trendami rozwiązań techniczno-inżynieryjnych w jednośladach sprawia, że praca staje się profesjonalna i przyjemna.

Mobilność warsztatu pozwala na utrzymanie zdatności maszyn profesjonalnych teamów wyścigowych jak i zwykłych użytkowników dróg.

Specjalizacja:

,,Analiza rozwiązań konstrukcyjnych silników spalinowych współczesnych motocykli”

,,Analysis of design solutions for internal combustron engines of modern motorcycles”

Zapraszam do Współpracy!
inż. Paweł Mazur

Zajrzyj też na:

PINTEREST

FACEBOOK

Informacje kontaktowe

MAZUR Paweł Mazur
NIP: 5581833097
REGON: 366616482

kontakt@mwm-moto.pl

 • Mobilny Warsztat Motocyklowy "Door to door"
  Obszar województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego

  Między innymi:
  Szubin
  Bydgoszcz
  Toruń
  Nakło
  Żnin

  Dojazd wyceniany indywidualnie- Zapytaj o darmowy dojazd!!!
 • +48 733 200 303

Formularz kontaktowy

Send
Facebook